Cinsel Sohbet Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Edepsiz Sohbet ve Edepli Chat Nasıl Olur

Ücretsiz Üyeliksiz Cinsel Sohbet Chat Odaları , Mobil Cinsel Sohbet Siteleri.

Edepsiz Sohbet ve Edepli Chat Nasıl Olur

Ülkemizde artık edepsiz sohbet konularına giren kullanıcılarımızda mevcuttur. Edepsiz demek ahlaki değerlerden veya kendisini bilmeyen yoksun olan kişiler demek değildir. Günümüzde cinsel ya da erotik kelimesini ayıplanacağı için cinsel içerikli kelimelere verilen addır. Sizlerinde bu sitemize girmeniz için edepsiz sohbet sitesini ziyaret etmelisiniz.

 

Bu sitede konuşacağınız her cümlede rahatlıkla cinsel içerikli sohbetlerinizi edebilirsiniz. Size ayrılan özel odalarda veya chat kanalında rahatca ve çekinmeden yazabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şeyin kendinize ait rumuz almanız gerekir.

Edepsiz kanallarımızın isimlerini hep beraber sıralayalım.

 • Cinsel sohbet: Bu kanalımızda genel konuşma yapabilirsiniz.
 • Gay sohbet: Erkeklerin başbaşa sohbet edeceği kanal.
 • Lezbiyen sohbet: Bayanların kız kıza sohbet edeceği yer.
 • Gabile sohbet: Görüntülü sohbet edeceğiniz site.
 • Mynet sohbet: Eskilerle sohbet edeceğiniz mekan.

Edepli veya edepsiz konulara değinmek için karşınızdaki kişilerde istemelidir. Ensest sohbet. Bu odamızda ise yine cinsel içerikli konular konuşabilirsiniz. Kimseleri zorla cinsel içerikli ya da erotik konularda sohbet etmesini isteyemezsiniz. Bay veya bayanların kalbine giddecek kelimeleri kullanmanız gerekmektedir.

Sihirli kelimelerin ya da sözcükleri öğrenmek için #help odasına giriniz. #Help veya yardım odasında günün her saatinde aktif olan yöneticilerimizin desteği olacaktır.

Edepsiz Sohbet Odalarına Giriş

Edepsiz sohbet ederken utanma duygularınızı bir kenara bırakmanız gerekir. İnsanların yüzyıllar boyunca sürekli iştah dolu cinsel arayış içinde oldukları kesindir. Arayışlara son vermek için sitemizde bulunan Serseri bey ya da Nefret ile görüşebilirsiniz. Kendisini sunucumuzun en özel veya uzman olarak edepsiz odasının kanal sorumlusu olarak belirledik. Ücretiz ya da vedava olarak sizlere yardımcı olacaktır.

 

Öğreteceği her kelime ya da sözcükleri dikkatlice dinlemelisiniz. Hepsinin altında derin ya da püf noktaları yatmaktadır. Bu püf noktaları öğrendiğinizde boynu kulağı geçmeli deyimini haklı çıkarmalısınızdır. Öğretilen veya öğretilecek kelimeler sizlere çok şey kazandıracak ve bunu fark edin.

Kızların kalbine inecek yöntemleri sizlere açıklayalım.

 • Sabırlı davranmanız gerekmektedir.
 • Aceleci olmanız size birşey kazandırmaz.
 • Yapıcı düşüncelerinizi karşıdakine benimsetiniz.
 • Şaklabanlık etmenizi kimse sevmez.
 • Sakin kalarak kızların dikkatini çekiniz.
 • Kırıcı veya kalp kıran cümlelerden uzak durunuz.
 • Kamera karşısında bakımlı olunuz.
 • Konuşurken harfleri kasmadan çıkartınız.

Edepli Chat Sitesinde Keyif Dolu Anlar

Edepli chat tutlaka sohbet ederken ilk çnce karşıdakiniz dinlemeniz gerekmektedir. Sonrasında fikirlerinizi ya da düşünceleri karşıdakini inciltmeden anlatmanız gerek. Herkesin sizinle aynı görüşte veya düşünceyi savunmayabilirsiniz. Sizin üstünüze düşecek veya düşmesi gereken cümleleri nazik şekilde aktarmalısınız.

 

Her bireyin kendin özgü ya da savunduğu konuları dinlemelisiniz. Dinledikten sonra düşünclerin ya da savunduğu şeylerin doğruluğunu veya yanlışını tartışabilirsiniz.

Bu tartışmaları veya sorunları mutlaka kırmadan veya dökmeden yapmanız gerekmektedir. Bu kurallarımıza uyacak veya uymasını anlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizimle chat veya sohbet etmenin keyfini hep birlikte çıkarmak istiyoruz.

Etiketler: , , ,