Cinsel Sohbet Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Misyoner Seks Pozisyonu

Ücretsiz Üyeliksiz Cinsel Sohbet Chat Odaları , Mobil Cinsel Sohbet Siteleri.

Misyoner Seks Pozisyonu

Oral seks sohbet, oral sex seven kadınlar kızlar, bayanlar erkekler. oral seks, çoğu erkeğin yapmayı pek tercih etmediği bir şeydir. Seni nasıl mutlu edeceğini biliyorsa, oral seksi uzun tutuyor tiksinmiyorsa … ABD’nin New York kentindeki özel jinekoloji kliniği New H. Medical’in araştırması; kadınların orgazm olması için en etkili seks pozisyonunun hangisi olduğunu ortaya koydu.

Çalışma, bir ultrason tarayıcısı kullanılarak gerçekleştirdi ve araştırmacılar, gönüllü bir çifti 10 dakika boyunca 5 popüler pozisyonda seks yaparken inceledi.

Araştımaya göre, en etkili pozisyon, “misyoner” oldu. Bu pozisyonda kadının pelvisinin altına yerleştirilen yastığın kan akışına yardımcı olduğu ve orgazm olma konusunda etkisinin olduğu saptandı.

Independent’ta yer alan habere göre; araştırmayı yöneten doktor Kimberley Lovie, farklı pozisyonların kadın orgazmı üzerindeki etkisini ele alan çok az bilimsel çalışma olduğunu belirterek, araştırma amacının 5 pozisyonda kan akışını kıyaslamak olduğunun altını çizdi.

Kadının arkasının dönük olduğu pozisyonlarda klitoral temasın azaldığını belirten Lovie, yüz yüze pozisyonlara göre kan akışının daha az olduğunu söyledi. Kadınların en çok tercih ettiği fantezi sex pozisyonu.

CinselSohbetci.com, kameralı seks, mobil sex, sesli görüntülü seks sohbet, kızlarla seks, kadın seks, evli çiftlerle sex yapmak, seks yapmak istiyorum, +18 Cinsel Sohbet.

Etiketler: ,