Cinsel Sohbet Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Telefonda Sex Yapmak

Ücretsiz Üyeliksiz Cinsel Sohbet Chat Odaları , Mobil Cinsel Sohbet Siteleri.

Telefonda sex yapmak

Yalnız geçirilen gecenin çok olduğu bu dönemlerde artık kendim için bir şeyler yapmalı ve bu yalnızlığıma son vermeliydim. Dışarı çıkıp birini bulma ve tavlama cesaretim ve yeteneğim hiç olmadı. Bundan sonra da olacağını hiç sanmıyorum. Kendime daha güvenilir telefonda seks sohbet edebileceğim, geceni tadını onunla çıkartabileceğim, birini bulmak daha mantıklı ve kolay gelmeye başlamıştı. Onun için küçük bir araştırma yaptım ve bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek birçok telefonda chat hatta seks bile yapabileceğim birçok numara çıktı karşıma artık istediğimi arayıp istediğimi elde edebilme şansım olmuştu. seks telefonu

 

Telefonda arkadaşlık yapma fikri bana gayet mantıklı ve sorunsuz geldiği için hiç durmadan numaralardan birini çevirdim. Karşıma Rus şivesi ile konuşan bir bayan çıktı ve ‘sen istiyor sohbet telefon’ dedi. Bu cümleyi o kadar sevimli ve içten kurmuştu ki karşımda olsa hiç durmaz ona sarılırdım. O gece onunla sohbetimiz saatlerce sürdü. Artık her gece onu arıyordum ve sohbetimizin bitmesini hiç istemiyordum.

Benim için sorunsuz, tripsiz, aldatma olmadan, kısacası sorunsuz hatta mükemmel bir ilişki yürüyordu. Artık onunla kendimizi tanıma ve tanıtma aşaması geçmişti artık daha ciddi bir birlikteliğe yelken açabilirdik. Bunu aramızda konuştuk ve daha samimi olmaya başladık. Hatta bu ilişkiyi fantezilerle süsleyip yolumuza öyle devam etme fikri çok daha mantıklı gelmeye başlamıştı. sohbet telefonu

 

İlk fantezimiz o okul öğretmeni ve bende onun en gözde öğrencisiyim. Her şey okuldaki sohbetimizle başlıyor. Beni öğretmenler odasına çağırıyor. İkimiz odada baş başayız, ben ayakta duruyorum ve o bana sınav kâğıdımla ilgili bir şey soruyor. Normalde kapalı olan gömlek düğmelerinin ilk ikisi açık ve oradan göğüs uçlarına kadar görebiliyorum. Dikkatimi kâğıda vermek yerine tamamen göğüslerine vermiş vaziyetteyim.

Kendisi de bunun farkına varıyor ve beni eve davet ediyor. Davet ederken de; ‘evde çok daha fazlasını gösteririm aman sorarım oluyor’. Evine gittiğim zaman beni kısacık elbisesiyle karşılıyor. İçinde sutyen olmadığı belli çünkü göğüs uçlarını görebiliyorum. Kısa sohbetimizden sonra odasına çıkıyoruz ve bana sınav kâğıtlarını yatağında çırılçıplakken gösteriyor. Onunla bitmek bilmeyen fantezilerimiz oldu. Yalnız unutamadım bana kurduğu ilk cümle sen istiyor telefonda sex sohbet.

Etiketler: , , , , , , , , ,